Rüyalar Neden Bu Kadar Gerçek?

Evet sizin başınıza da geliyor mu? yani sizlerde rüya görüyor musunuz? Rüya’da kendinizi kaybediyormusunuz? Benim başıma çok geliyor. bazen rüyadan uyanınca Bu oda da neresi, benim ne işim var burada? gibi sorular soruyor sanki hiç bilmediğim bir yere gelmişim, hafızamın oturması geçmişin yüklenmesi bir  kaç saniye sürüyor ondan sonra herşey olağan oluyor. Aynısı sadece gerçek hayatta değil rüyada da böyle oluyor.

Bir rüya görüyorsunuz, Orada ben buraya nasıl geldim? bu insanlar kim? ne zaman tanıştım gibi soruları sorgulayınca beyin hemen bir geçmiş yüklüyor ve herşey olağan oluyor, o kişileri tanıyor, geçmişiniz de olmuş oluyor! Peki şuan bizler rüyada mıyız? siz bu siteyi nasıl buldunuz? geçmişiniz hemen sizi ikna ediyor, burda idi, sonra google girdin bunu yazdın bu siteye geldin şeklinde…

Hani insanoğlu çok güçlü bir varlıktır deniyor ya? Neresi güçlü, bir rüyada insan aklını yitirebiliyor, bir rüyayı gerçek zannediyor, gerçeği rüya zannediyor!!!

Bazen günlük hayatlarımız, bazen ciddiye aldığımız bir şahsı rüyada istemeye istemeye görmek, bazende yatmadan önce düşündüklerimizi, hele de az hastaysak sabaha kadar o düşüncelerimizi kabul gibi görürüz!

En kötü rüyaları hasta iken, veya rüyayı gördükten sonra hasta olduğum rüyalardır.

 1. siirdenpenah

  Neden geceler sessiz?
  Rüyalar, neden bu kadar uzak?

 2. birankarahayali

  Gördüğüm kötü rüyalar gerçek oluyor da iyi rüyaların neden boynu bükük kalıyor

 3. cerennarslaan

  Saçma salak rüyalar gördüm neden ?

 4. KbraBstnc

  Buaralar neden bu kadar saçma rüyalar görüyorum

Leave a Reply